Aristoteles Holiday Resort & SPA

90 last minute termínů
od 7 390 Kč

Aristoteles Holiday Resort & SPA

All inclusive

Letecky, Vlastní doprava

Akrathos Beach Resort

128 last minute termínů
od 7 690 Kč

Akrathos Beach Resort

All inclusive

Letecky, Vlastní doprava

Tui Suneo Faliraki

705 last minute termínů
od 7 770 Kč

Tui Suneo Faliraki

All inclusive

Letecky

Evita

134 last minute termínů
od 8 264 Kč

Evita

All inclusive

Letecky

Lutania Beach

394 last minute termínů
od 8 990 Kč

Lutania Beach

All inclusive

Letecky

E Geo Easy Living

155 last minute termínů
od 9 192 Kč

E Geo Easy Living

All inclusive

Letecky

Kompletní nabídka s all inclusive Řecko - all inclusive, Řecké ostrovy - all inclusive, Řecká pevnina - all inclusive, Kréta - all inclusive

Letoviska na západní Krétě s all inclusive Agia Marina - all inclusive, Bali - all inclusive, Georgiopoulis - all inclusive, Kalamaki - all inclusive, Kavros - all inclusive, Maleme - all inclusive, Panormo - all inclusive, Plakias - all inclusive, Platanias - all inclusive, Rapaniama - all inclusive, Rethymno - all inclusive, Tavronitis - all inclusive

Letoviska na východní Krétě s all inclusive Agia Pelagia - all inclusive, Ammoudara - all inclusive, Analipsi - all inclusive, Fodele - all inclusive, Gouves - all inclusive, Hersonissos - all inclusive, Ierapetra - all inclusive, Kutsunari - all inclusive, Malia - Stalida - all inclusive, Milatos - all inclusive, Sissi - all inclusive

Německé cestovní kanceláře

Řecko - německé cestovní kanceláře

Zajímavé stránky

hotely na pláži, dovolená s aquaparkem, nejlepší TOP hotely

Kréta je největším ostrovem Řecka. Je to osotrov s divokými útesy, vysokými horskými masivy starobylými přístavními městy, výborných vín. Uvidíte zde náhorní plošiny s větrnými mlýny a významné arecheologické památky.

Dovolená na ostrově Kréta

Je místem, kde se narodil nejvyšší z řeckých bohů – Zeus. Není to však jen historie, která láká k návštěvě ostrova. Jsou zde nejen oblázkové pláže, ukryté mezi skalními útesy, ale i písečné pláže. Okouzlí Vás blankytně modré moře. Je to nádherný ostrov s takovými klimatickými podmínkami, které umožňují koupání od dubna do listopadu. Nebaví Vás být na jednom místě?Nevadí. Existují výlety. Vyberte si některý a poznejte ostrov ze všech stran.

Dovolená s dětmi na ostrově Kréta

Kréta je nádherný ostrov s takovými klimatickými podmínkami, které umožňují koupání od dubna do listopadu. Jsou zde nejen oblázkové, ale i písečné pláže, ukryté mezi skalními útesy. Okouzlí Vás blankytně modré moře. Nějaký čas můžete prožít spolu s dětmi na koňském hřbetu, nebo ve vodním parku, v motokáře, s padákem za motorovým člunem, nebo si vybrat výlet do horských soutěsek. Nebaví Vás být na jednom místě? Jsou zde přece památky a historie, která láká k návštěvě ostrova Kréta. Stačí vybrat si jeden z výletů.

Ubytování a strava na ostrově Kréta

Ubytování na Krétě pro Vás najdeme dle Vašeho přání. V luxusním hotelu, v hotelu klubového typu, v blízkosti některého městečka s možností návštěvy různých obchůdků a zábavy v nočním klubu, nebo na diskotéce, nebo naopak na klidném místě. Strava ALL je vyvážená, zdravá. Skládá se především z množství zeleniny, doplněné různým kořením a bylinkami. Po dobrém jídle je potom řada na výborné víno, pálenku nebo vymačkanou pomerančovou šťávu. Dobrou chuť!

Zájezdy se slevou na ostrov Kréta

Ušetřete si nervy i peníze. Vyberte si včas místo, které se Vám líbí a zarezervujte si zájezd včas. Ušetřete si nervy i peníze. Neváhejte a využijte lákavé slevy first minute, popř. last minute. To je rodinná dovolená s dítětem zdarma, nebo s výraznou slevou do 18 let.

Řecko - Kréta - all inclusive
Řecko - Kréta - all inclusive
Řecko - Kréta - all inclusive
Řecko - Kréta - all inclusive
Naši partneři

Chalkidiki last minute, Kos last minute, Korfu last minute, Kreta last minute

Rhodos last minute, Řecko all inclusive, Řecko last minute

Santorini last minute, Thassos last minute, Zakynthos last minute, Dovolená senior 55 plus