Aristoteles Holiday Resort & SPA

90 last minute termínů
od 7 390 Kč

Aristoteles Holiday Resort & SPA

All inclusive

Letecky, Vlastní doprava

Akrathos Beach Resort

128 last minute termínů
od 7 690 Kč

Akrathos Beach Resort

All inclusive

Letecky, Vlastní doprava

Tui Suneo Faliraki

705 last minute termínů
od 7 770 Kč

Tui Suneo Faliraki

All inclusive

Letecky

Evita

134 last minute termínů
od 8 264 Kč

Evita

All inclusive

Letecky

Lutania Beach

394 last minute termínů
od 8 990 Kč

Lutania Beach

All inclusive

Letecky

E Geo Easy Living

155 last minute termínů
od 9 192 Kč

E Geo Easy Living

All inclusive

Letecky

Kompletní nabídka s all inclusive Řecko - all inclusive, Řecké ostrovy - all inclusive, Řecká pevnina - all inclusive, Samos - all inclusive

Letoviska na ostrově Samos s all inclusive Ireon - all inclusive, Kokkari - all inclusive, Limnionas - all inclusive, Pythagorion - all inclusive, Votsalakia - all inclusive

Německé cestovní kanceláře

Řecko - německé cestovní kanceláře

Zajímavé stránky

hotely na pláži, dovolená s aquaparkem, nejlepší TOP hotely

Bujná vegetace a nejvyšší hora Kerkys, známá z Odysseových cest, vytváří neopakovatelnou scenérii letoviskům, vyrůstajícím pod ní. Samos je rodištěm matematika, filosofa a hudebníka Pythagora i řeckých císařů.Z dob antiky je zde na př. tunel plnící funkci akvaduktu, jehož výpočty byly postaveny na myšlence právě Pythagora, ale i tajná úniková chodba. Mnohé zachované stavby pocházejí z období vlád Peršanů, Římanů, nebo Byzantců.

Dovolená na ostrově Samos

Pro svoji bohatou vegetaci je ostrov nazýván „věčně zeleným ostrovem“. Kdo nechce lenošit stále jen na pláži, doporučujeme výlet po ostrově Samos. Zajímavé je přístavní městečko Tigani, kde je velké množství antických památek. Večerní procházkou můžete navštívit zdejší obchůdky a pro přátele a známé vybrat nějaký suvenýr, třeba v podobě muškátového vína, nebo keramiku ze zdejší hrnčířské dílny, nebo různé koření.

Dovolená s dětmi na ostrově Samos

Některá střediska nabízí množství vodních radovánek, jako jsou jízda na banánu či gumovém člunu, šnorchlování, surfování atd. Na pravé rybářské lodi se pobavíte nejen Vy, ale i Vaše děti. Večer doporučujeme navštívit některý z podniků s folklórním programem. To zaujme jistě i větší děti. Neváhejte a prožijte svoji dovolenou i se svými dětmi!

Ubytování a strava na ostrově Samos

V některém hotelu najdete mimo lehátek a slunečníků u bazénu i bar, dále dětské hřiště, minimarket, WiFi na recepci, stravu ALL. Řecká kuchyně je velmi chutná. Budete mít možnost ochutnat zdejší speciality. Mimo masitých jídel Vám předloží hodně zeleniny, hojnost mořských plodů a nakonec nějaký dezert. Jedno jídlo je chutnější než druhé.

Zájezdy se slevou na ostrov Samos

Pokud se chystáte dovolenou u moře na ostrově Samos nečekejte a využijte zajímavé slevy first minute, popř.last minute. Můžete si vyberte včas místo, které se Vám líbí. Zarezervujte si zájezd včas a ušetřete si nervy a peníze. Můžete si dopřát krásné prázdniny pro sebe i děti. To je Samos.

Řecko - Samos - all inclusive
Řecko - Samos - all inclusive
Řecko - Samos - all inclusive
Řecko - Samos - all inclusive
Naši partneři

Chalkidiki last minute, Kos last minute, Korfu last minute, Kreta last minute

Rhodos last minute, Řecko all inclusive, Řecko last minute

Santorini last minute, Thassos last minute, Zakynthos last minute, Dovolená senior 55 plus