Sunny resort

250 last minute termínů
od 9 890 Kč

Sunny resort

All inclusive

Letecky

Hersonissos Sun (ex.Vasso)

231 last minute termínů
od 9 990 Kč

Hersonissos Sun (ex.Vasso)

All inclusive

Letecky

Pela Maria

406 last minute termínů
od 10 490 Kč

Pela Maria

All inclusive

Letecky

Eri Beach & Village

514 last minute termínů
od 10 590 Kč

Eri Beach & Village

All inclusive

Letecky

Semiramis Village

370 last minute termínů
od 10 590 Kč

Semiramis Village

All inclusive

Letecky

Club Lyda

377 last minute termínů
od 10 590 Kč

Club Lyda

All inclusive

Letecky

Kompletní nabídka s all inclusive Řecko - all inclusive, Řecké ostrovy - all inclusive, Řecká pevnina - all inclusive, Samos - all inclusive

Letoviska na ostrově Samos s all inclusive Ireon - all inclusive, Kokkari - all inclusive, Limnionas - all inclusive, Pythagorion - all inclusive, Votsalakia - all inclusive

Německé cestovní kanceláře

Řecko - německé cestovní kanceláře

Zajímavé stránky

hotely na pláži, dovolená s aquaparkem, nejlepší TOP hotely

Bujná vegetace a nejvyšší hora Kerkys, známá z Odysseových cest, vytváří neopakovatelnou scenérii letoviskům, vyrůstajícím pod ní. Samos je rodištěm matematika, filosofa a hudebníka Pythagora i řeckých císařů.Z dob antiky je zde na př. tunel plnící funkci akvaduktu, jehož výpočty byly postaveny na myšlence právě Pythagora, ale i tajná úniková chodba. Mnohé zachované stavby pocházejí z období vlád Peršanů, Římanů, nebo Byzantců.

Dovolená na ostrově Samos

Pro svoji bohatou vegetaci je ostrov nazýván „věčně zeleným ostrovem“. Kdo nechce lenošit stále jen na pláži, doporučujeme výlet po ostrově Samos. Zajímavé je přístavní městečko Tigani, kde je velké množství antických památek. Večerní procházkou můžete navštívit zdejší obchůdky a pro přátele a známé vybrat nějaký suvenýr, třeba v podobě muškátového vína, nebo keramiku ze zdejší hrnčířské dílny, nebo různé koření.

Dovolená s dětmi na ostrově Samos

Některá střediska nabízí množství vodních radovánek, jako jsou jízda na banánu či gumovém člunu, šnorchlování, surfování atd. Na pravé rybářské lodi se pobavíte nejen Vy, ale i Vaše děti. Večer doporučujeme navštívit některý z podniků s folklórním programem. To zaujme jistě i větší děti. Neváhejte a prožijte svoji dovolenou i se svými dětmi!

Ubytování a strava na ostrově Samos

V některém hotelu najdete mimo lehátek a slunečníků u bazénu i bar, dále dětské hřiště, minimarket, WiFi na recepci, stravu ALL. Řecká kuchyně je velmi chutná. Budete mít možnost ochutnat zdejší speciality. Mimo masitých jídel Vám předloží hodně zeleniny, hojnost mořských plodů a nakonec nějaký dezert. Jedno jídlo je chutnější než druhé.

Zájezdy se slevou na ostrov Samos

Pokud se chystáte dovolenou u moře na ostrově Samos nečekejte a využijte zajímavé slevy first minute, popř.last minute. Můžete si vyberte včas místo, které se Vám líbí. Zarezervujte si zájezd včas a ušetřete si nervy a peníze. Můžete si dopřát krásné prázdniny pro sebe i děti. To je Samos.

Řecko - Samos - all inclusive
Řecko - Samos - all inclusive
Řecko - Samos - all inclusive
Řecko - Samos - all inclusive
Naši partneři

Chalkidiki last minute, Kos last minute, Korfu last minute, Kreta last minute

Rhodos last minute, Řecko all inclusive, Řecko last minute

Santorini last minute, Thassos last minute, Zakynthos last minute, Dovolená senior 55 plus