Ikaros

32 last minute termínů
od 11 772 Kč

Ikaros

All inclusive

Letecky

Commodore

39 last minute termínů
od 12 572 Kč

Commodore

All inclusive

Letecky

Zante Village

37 last minute termínů
od 12 991 Kč

Zante Village

All inclusive

Letecky

Admiral

47 last minute termínů
od 13 177 Kč

Admiral

All inclusive

Letecky

White Olive Premium Cameo

70 last minute termínů
od 14 035 Kč

White Olive Premium Cameo

All inclusive

Letecky

White Olive Premium

104 last minute termínů
od 14 210 Kč

White Olive Premium

All inclusive

Letecky

Kompletní nabídka s all inclusive Řecko - all inclusive, Řecké ostrovy - all inclusive, Řecká pevnina - all inclusive, Zakynthos - all inclusive

Letoviska na ostrově Thassos s all inclusive Agios Sostis - all inclusive, Alikanas - all inclusive, Ammoudi - all inclusive, Argassi - all inclusive, Kalamaki - all inclusive, Laganas - all inclusive, Limni Keriou - all inclusive, Tsilivi - all inclusive, Vassilikos - all inclusive

Německé cestovní kanceláře

Řecko - německé cestovní kanceláře

Zajímavé stránky

hotely na pláži, dovolená s aquaparkem, nejlepší TOP hotely

Zakynthos patří k nejzelenějším ostrovům Řecka, díky vyšším celoročním srážkám. Je nejjižnější z Jónských ostrovů. Západní pobřeží je tvořeno vysokými skalnatými útesy, zátokami a ostrůvky s jeskyněmi. Po zemětřesení, které v dávných dobách postihlo Zakyntos se dochovala jen hrstka kostelů a benátských domů. Hlavní město a přístav leží ve svazích pod zbytky benátské pevnosti Kastro. Odtamtud je nádherný pohled na celý Zakyntos.

Dovolená na ostrově Zakynthos

Nejjižnější z Jónských ostrovů. Zakyntos patří k nejzelenějším ostrovům Řecka, díky vyšším celoročním srážkám. Ve vzduchu je vůně eukalyptů a divokých bylin. Západní pobřeží je tvořeno vysokými skalnatými útesy, zátokami a ostrůvky s jeskyněmi. Hlavní město a přístav leží ve svazích pod zbytky benátské pevnosti Kastro. Odtamtud je nádherný pohled na celý Zakyntos. Po zemětřesení, které v dávných dobách postihlo Zakyntos se dochovala jen hrstka kostelů a benátských domů.

Dovolená s dětmi na ostrově Zakynthos

Doporučujeme vybrat si některý z nabízených výletů a poznat jak nejbližší okolí, tak ostrov vůbec i s jeho historií a památkami.Mimo to je zde možnost pronájmu šlapadel, nebo kanoí. Motorizované vodní sporty zde nejsou dovoleny, z důvodu ochrany želv Caretta. Zvláště na jaře je Zakyntos doslova kvetoucí zahradou.Ve vzduchu je vůně eukalyptů a divokých bylin. Na hornatém ostrově najdete množství překrásných pláží, klidná i rušná letoviska.

Ubytování a strava na ostrově Zakynthos

Hotelové, dobře vybavené komplexy jsou umístěny většinou u pláže s pozvolným vstupem do moře. A řecká kuchyně -ALL je proslulá a chutná.(tzatziky-jogurt s česnekem a okurkou, pomazánka z jiker, plněné vinné listy, smažené cukety, ovčí sýr, jehněčí maso, plněná rajčata, mořské plody atd. Na konec desert a na zapití zdejší vyhlášené víno. Vatikán jej využívá jako mešní víno).

Zájezdy se slevou na ostrov Zakynthos

Neotálejte příliš dlouho a zajistěte si svoji dovolenou v Zakynthos. Ze slev pro Vás ochotně vyhledáme tu nejlepší(first a last minut, slevy pro děti, seniory, rodiny s dětmi atd.)

Řecko - Zakynthos - all inclusive
Řecko - Zakynthos - all inclusive
Řecko - Zakynthos - all inclusive
Řecko - Zakynthos - all inclusive
Naši partneři

Chalkidiki last minute, Kos last minute, Korfu last minute, Kreta last minute

Rhodos last minute, Řecko all inclusive, Řecko last minute

Santorini last minute, Thassos last minute, Zakynthos last minute, Dovolená senior 55 plus