Akrathos Beach Resort

4 last minute termíny
od 6 445 Kč

Akrathos Beach Resort

All inclusive

Vlastní doprava

Summer Beach

20 last minute termínů
od 9 395 Kč

All inclusive

Letecky

Island Resorts Marisol

36 last minute termínů
od 9 490 Kč

Island Resorts Marisol

All inclusive

Letecky

Ikaros

5 last minute termínů
od 9 501 Kč

All inclusive

Letecky

Alexandros

106 last minute termínů
od 9 503 Kč

Alexandros

All inclusive

Letecky

Commodore

11 last minute termínů
od 10 157 Kč

Commodore

All inclusive

Letecky

Kompletní nabídka s all inclusive Řecko - all inclusive, Řecké ostrovy - all inclusive, Řecká pevnina - all inclusive, Rhodos - all inclusive

Letoviska na ostrově Rhodos s all inclusive Afandou - all inclusive, Faliraki - all inclusive, Ialyssos - all inclusive, Ixia - all inclusive, Kalathos - all inclusive, Kalithea - all inclusive, Kiotari - all inclusive, Kolymbia - all inclusive, Kremasti - all inclusive, Lachania - all inclusive, Lardos - all inclusive, Lindos - all inclusive, Pefki - all inclusive, Rodos Town - all inclusive, Stegna - all inclusive, Theologos - all inclusive

Německé cestovní kanceláře

Řecko - německé cestovní kanceláře

Zajímavé stránky

hotely na pláži, dovolená s aquaparkem, nejlepší TOP hotely

Zrestaurované stavby z doby Johanitů, nádherná příroda a krásné pláže jsou vyhledávaným cílem turistů z celého světa. Na západním pobřeží jsou díky větru oproti východnímu větší vlny, což potěší příznivce vodních sportů. Rhodos je skvělou volbou pro strávení rodinné odpočinkové dovolené.

Dovolená na ostrově Rhodos

Vedle bohaté historie je Rhodos nejbohatší na vegetaci s celého souostroví a jednou z nejsluneč - nějších oblastí v Evropě. Jsou zde dlouhé romantické písečné a oblázkové pláže, skalnaté zátoky a lesy.Díky své rozmanitosti a různorodým letoviskům si vybere každý. Rhodos je ideálním cílem pro strávení rodinné dovolené.

Dovolená s dětmi na ostrově RhodosRhodos

Rhodos je skvělá volba pro strávení rodinné dovolené. Společně s kvalitními službami je Rhodos turistickým rájem. Nádherný ostrov láká návštěvníky antickými i středověkými památkami, nádhernými plážemi, čistým mořem i jedinečnou přírodní zajímavostí – Údolím motýlů. Na většině pláží najdete upravená hřiště na plážový volejbal, můžete prozkoumat podmořský svět, nebo zažít příjemnou projížďku na koňském hřbetě, jízdu na banánu či nafukovací duši. To vše a ještě návštěvu v Aquaparku můžete prožít se svými dětmi.

Ubytování a strava na ostrově Rhodos

Na Rhodosu pro Vás najdeme ubytování jaké te přát. Jak v hotelovém komplexu, luxusním hotelu, po př.bungalovu. Co se týče řecké kuchyně - je nejen chutná a pestrá, ale i zdravá. Určitě by byla škoda neochutnat zdejší rybí speciality, gyros, tzaziki a výborné víno či anýzový likér.

Zájezdy se slevou na ostrov Rhodos

Plánujete již nyní dovolenou u moře na ostrově Rhodos? Neváhejte a využijte lákavé slevy first minute, popř. last minute. Vyberte si včas místo, které se Vám líbí, zarezervujte si zájezd a ušetřete si nervy i peníze. Dopřejte krásné prázdniny sobě i dětem. To vše je Rhodos.

Řecko - Rhodos - all inclusive
Řecko - Rhodos - all inclusive
Řecko - Rhodos - all inclusive
Řecko - Rhodos - all inclusive
Naši partneři

Chalkidiki last minute, Kos last minute, Korfu last minute, Kreta last minute

Rhodos last minute, Řecko all inclusive, Řecko last minute

Santorini last minute, Thassos last minute, Zakynthos last minute, Dovolená senior 55 plus